אינפרא אדום חיישן תנועה מודול, יציב, אמין קטן קומפקטי חיישן מודול נוח מעשי עבור ארונות מטבח

אינפרא אדום חיישן תנועה מודול, יציב, אמין קטן קומפקטי חיישן מודול נוח מעשי עבור ארונות מטבח

בחנות.
ILS 100.20
כמות:

החיישן הוא רגיש מאוד, גדול יותר את האות שטח שנתפס על ידי בדיקה, גבוה יותר את הרגישות, את כבר מרחוק.מודול יכול לעכב תאורה, אשר גם הוא מתכוונן.ברירת מחדל של יחיד זמן עיכוב 20 שניות.עם קטנים, גודל חיישן מודול זה מאוד קל ומהיר לשימוש אויב טירונים.שימוש נרחב בתאורה מוצרים, מודול מתאים מאוד עבור ארון מטבח אורות.כאשר האור הוא נמוך או שווה ל 10 Lx, את מתג אינפרה-אדום מופעל.תכונה : 1. עם קטנים, גודל חיישן מודול זה מאוד קל ומהיר לשימוש אויב טירונים.2. החיישן הוא רגיש מאוד, גדול יותר את האות שטח שנתפס על ידי בדיקה, גבוה יותר את הרגישות, את כבר מרחוק.3. שימוש נרחב בתאורה מוצרים, מודול מתאים מאוד עבור ארון מטבח אורות.4. כאשר האור הוא נמוך או שווה ל 10 Lx, את מתג אינפרה-אדום מופעל.5. מודול יכול לעכב תאורה, אשר גם הוא מתכוונן.ברירת מחדל של יחיד זמן עיכוב 20 שניות.מפרט : סוג פריט : אינפרא אדום חיישן תנועה Module Material : ABSModel : LZG-PIR-3.7 V-V4 Purpose : המעגל של ארון מטבח light Charging / מתח קבוע מתח : DC 5 V 1 ASensing מרחק : כ. 3 מטר / רגל 9.8 יעיל מרחק ישר line Photosensitive : האור הוא נמוך או שווה ל 10 Lx ואת אינפרא אדום, המתג activated Applicable סוללה : ליתיום מתח סוללה 3.7 V (בבקשה לקבוע את קיבולת הסוללה לפי כוחו של המנורה)תאורה השהיה : עיכוב מתכוונן.ברירת המחדל שום עיכוב זמן : 20 seconds Light שליטה פונקציה : עוצמת האור לאחר זמן ההשהיה הוא הגיע, לא האות חש, והאור הוא באופן אוטומטי כבוי רשימת החבילות : 1 x Module 1 x מדריך למשתמש.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Infrared Motion Sensor Module
Material:
ABS
Model:
LZG-PIR-3.7V-V4
Purpose:
Circuit board of kitchen cabinet light
Charging Voltage / Constant Voltage:
DC 5V 1A
Sensing Distance:
Approx. 3 meters / 9.8ft effective distance in a straight line
Photosensitive:
The light is lower than or equal to 10Lx and the infrared switch is activated
Applicable Battery:
Lithium battery voltage 3.7V (please determine the battery capacity according to the power of the lamp)
Lighting Delay:
Adjustable delay.
Default single delay time:
20 seconds
Light Control Function:
Light intensity
Induction Angle:
Refresh Overlap:
Within 5 seconds before the light is turned off, if the sensor detects the signal again, the delay time will be increased once.
Use:
Suitable for lighting. People come to light up automatically. After the delay time is reached, no signal is sensed, and the light is automatically turned off
Package List:
1 x Module1 x User Manual :

קונים גם אוהבים את זה