ציפורניים שיוף מקדח, ציפורניים שיוף בראש שימוש נרחב חול דק מושלם שחיקה השפעה על לציפורניים עבור קוצץ ציפורניים סלון ציפורניים לשימוש ביתי

ציפורניים שיוף מקדח, ציפורניים שיוף בראש שימוש נרחב חול דק מושלם שחיקה השפעה על לציפורניים עבור קוצץ ציפורניים

בחנות.
ILS 45.28
כמות:

נוח : קל להתקנה ופירוק, יכול לענות על הצרכים השונים של אמנות ציפורן ועוד רבים החלים אירוע.ביצועים טובים : מלטש מקדח משמש כדי להבריק את משטח אחיד של הציפורן, עם יעילות גבוהה וביצועים יציבים.מצוין חומר : עשוי באיכות גבוהה חול דק, יציב ועמיד, לא קל ליפול ויש לו מושלם שחיקה השפעה.שימוש נרחב : תוכנן במיוחד עבור ליטוש, קיצוץ ציפורניים, מתאים לעיבוד ציפורניים, זכוכית, פלסטיק, מתכת, אבן, אריחי קרמיקה, קרמיקה, וכו'.אמין : שיוף ראשים עם חוזק גבוה ויעילות, השפעה טובה וחיי שירות ארוכים, אשר הוא קל לשימוש.תכונה : 1. נוח : קל להתקנה ופירוק, יכול לענות על הצרכים השונים של אמנות ציפורן ועוד רבים החלים אירוע.2. אמין : שיוף ראשים עם חוזק גבוה ויעילות, השפעה טובה וחיי שירות ארוכים, אשר הוא קל לשימוש.3. ביצועים טובים : מלטש מקדח משמש כדי להבריק את משטח אחיד של הציפורן, עם יעילות גבוהה וביצועים יציבים.4. מצוין חומר : עשוי באיכות גבוהה חול דק, יציב ועמיד, לא קל ליפול ויש לו מושלם שחיקה השפעה.5. שימוש נרחב : תוכנן במיוחד עבור ליטוש, קיצוץ ציפורניים, מתאים לעיבוד ציפורניים, זכוכית, פלסטיק, מתכת, אבן, אריחי קרמיקה, קרמיקה, וכו'.מפרט : סוג פריט : ציפורניים שיוף ראש Set Material : Sandpaper Sanding גודל : Approx. 27 x 20mm / 1.06 x 0.79 ב שיוף פיר גודל : Approx. 63 x 16 מ " מ / 2.48 x 0.63 in Product מאפיינים : עוצב עבור ליטוש, קיצוץ ציפורניים ציפורניים יפה ומסודר; חול השטח משמש כדי להבריק את משטח אחיד של הציפורניים, חזק ועמיד, קל לתפעול; באיכות גבוהה לשימוש חול דק, לא קל ליפול, תרגישו חופשי להשתמש.רשימת החבילות : 50 x שיוף Caps2 x פיר.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Nail Sanding Head Set
Material:
Sandpaper
Sanding Size:
Approx. 27 x 20mm / 1.06 x 0.79in
Sanding Shaft Size:
Approx. 63 x 16mm / 2.48 x 0.63in
Product Features:
Designed for polishing and trimming nails to keep nails beautiful and tidy; sand surface is used to polish the uneven surface of nails, strong and durable, easy to operate; use high quality fine sand, not easy to fall off, feel free to use.
Package List:
50 x Sanding Caps :
2 x Shaft :

קונים גם אוהבים את זה