נייד הקלטת שחקנים סטריאו HiFi קלטת כדי נגן MP3 עם אוזניות, להעביר את U דיסק, באיכות גבוהה, אוטומטי הקלטת למחשב רמקול, רטרו יצירתי מתנה

נייד הקלטת שחקנים סטריאו HiFi קלטת כדי נגן MP3 עם אוזניות, להעביר את U דיסק, באיכות גבוהה, אוטומטי הקלטת

בחנות.
ILS 57.44
כמות:

קלטת וידאו ל-MP3 ממיר : להמיר קלטות מוסיקה לפורמט MP3 ללא מחשב, במהירות להמיר את קלטות ישנות, ידני או אוטומטי מבצע, מאוד נוח.מולטי פורמט : לאסוף להמיר קלטות ישנות לתוך פורמט MP3 באמצעות U פלאש, תמיכה שומן, על FAT32 format, עד 64 G, מציע להשתמש U פלאש על FAT32 מצב, 32 GB, 4‑6 M/S קריאה וכתיבה מהירות.אחורה אוטומטי : אוטומטי להקליט 2 תופעות רצועות מוסיקה מתוך קלטת בכונן USB, מופעל על ידי יציאת USB או 2 סוללות AA (לא כלול), 44.1 k Hz, 48k Hz נשמע קצב, 16 סיביות עבור MP3 הייצור.אוזניות ג 'ק : את קלטת וידאו ל-MP3 ממיר יכול לשמש גם בתור נגן מוסיקה נייד, פשוט לחבר את 3.55 מ" מ/0.1 בעוד AUX ג ' ק לתוך הממיר ולהשתמש סטנדרטי אוזניות כדי ליהנות זיכרון צליל.נייד : קל משקל ועיצוב נייד, קל לשימוש בכל עת, בכל מקום, עם אוזניות, מה שהופך את ההאזנה שלך והמרה יותר קל, יכול לשמש כמתנה לחברים או המשפחה שלך.מפרט : סוג פריט : קלטת וידאו ל-Mp3 ממיר חומר : ABS דגם : ezcap231 צבע : כסף ושחור ממיר פורמט : MP3 ספק כוח : 2 סוללות AA x (לא כלול), בכל יציאה USB אספקת מתח (5 V DC מתאם USB מהמחשב, וכו') נשמע ערוץ : Stereo L/R קצב סיביות : 128 kbps U דיסק : תמיכה שומן, על FAT32, עבור ex FAT רשימת החבילות : 1 x קלטת וידאו ל-Mp3 ממיר 1 x אוזניות 1 x USB כבל נתונים, 1 x מדריך איך להשתמש : להתקין את הסוללה, פשוט להכניס את כונן ההבזק מסוג USB לחץ על "שיא" הכפתור, המכשיר יהיה להמיר את כל המוזיקה הקלטות באופן אוטומטי להעתיק אותם בכונן USB flash שלך בפורמט MP3, ואז אתה יכול לבחור את המכשיר כדי לשחק.עבור פעולות ספציפיות, עיין הוראות מפורטות.הערה : 1. המוצר הזה הוא לא מקליט, אין לו פונקצית הקלטה.2. המוצר הזה אין רמקולים, אז זה לא יכול ישירות פולטים צליל.אתה צריך לחבר אוזניות להאזנה.

הפרמטרים של המוצר

Item Type:
Cassette to Mp3 Converter
Material:
ABS
Model:
ezcap231
Color:
Silver and Black
Converter Format:
MP3
Power Supply:
2 x AA Batteries (Not Included), Any USB Port Power Supply (5V DC Adapter, USB from Computer, etc)
Sound Channel:
Stereo L/R
Bit Rate:
128Kbps
U Disk:
Support for FAT, for FAT32, for exFAT
Package List:
1 x Cassette to Mp3 Converter :
1 x Earphone :
1 x USB Data Cable :
1 x Manual :
How to Use:
Install the battery, just insert the USB flash drive and press the Record button, the device will convert all music tapes and automatically copy them to your USB flash drive in MP3 format, and then you can select the device to play. For specific operations, please refer to the detailed instructions. :
Note:
1. This product is not a recorder, it has no recording function.2. This product has no speakers, so it can't directly emit sound. You need to connect headphones to listen. :

קונים גם אוהבים את זה